Hakkımızda

Aziz Kardeşlerimiz! Kerbela.net, 2000 yılında ve Hz. İmam Hüseyin’i (a), Aşura mektebini, ondaki insanî ve İslamî değerleri insanlara tanıtmak amacıyla kurulmuş bir sitedir.

Hz. Hüseyin, sadece tarihte yaşamış bir şahsiyetten ibaret değil, bir çok insanî ve İslamî değerleri temsil eden bir fazilet mektebidir. Kerbela olayına da sadece tarihî bir olay gözüyle değil, insanlık tarihi boyunca hep karşı karşıya bulunan, hak ve batıl cephesinin ilginç, hazin ve ibretler dolu olan bir karşılaşma sahnesi gözüyle bakıyoruz. Bu siteyi bir fırka veya belli bir inanca sahip olanların değil, Hz. Hüseyin’in (a) şahsiyetinde ve Kerbela vakasında tecelli bulan insanî ve İslamî değerlere inanan herkesin sitesi olsun diye kurduk.

Kerbela.net yüce Allah’ın izniyle İmam Hüseyin’in (a) Kerbela mesajını mümkün olduğunca çok kitlelere ve bütün dünya halklarına duyurmayı hedeflemektedir. Bu büyük hedef uzun bir zaman ve bu davaya inananların aktif desteğini gerektirmektedir. Kerbela.net’e reklam vererek, tanıtarak, sitenin gelişmesinde aktif rol alarak destek verebilirsiniz.

Başa dön tuşu